C++ fejlesztő

Munkatársat keresünk ArchiCAD megoldások fejlesztésére.
Az Éptár több mint 10 éve készít megoldásokat ArchiCAD programmal
dolgozó építészek számára.
Ezen megoldások fejlesztéséhez keresünk programozókat.

Amit elvárunk:
  • C++ programnyelv ismerete
  • C# programnyelv ismerete
  • Kreativitás, jó problémamegoldó és algoritmus tervezési készség
  • Erős objektumorientált tervezési alapok
  • Programozó végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok

Előny:
  • CAD szoftverek ismerete (ArchiCAD)
  • Más programnyelvek ismerete
  • Idegen nyelv(ek) ismerete

Amit kínálunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Kellemes munkahelyi légkör egy jó fejlesztői csapatban
  • Változatos, izgalmas feladatok

Munkakezdés:
  • akár azonnali kezdés

Munkavégzés helye:
  • Budapest

A fényképes önéletrajzokat a karrier@eptar.hu címre várjuk "C++ fejlesztő" tárgymegjelöléssel.

Magunkról

Az Éptár Kft. közel 20 éves tapasztalattal készít BIM elemeket különböző BIM-specifikus tervezőszoftverekhez. A BIM elemek fejlesztése mellett számos plugint készítünk, melyek segítségével az ArchiCAD vagy akár a Revit tervezőfunkciói jelentősen bővülnek. A legtöbb fejlesztés építőipari gyártócégeknek készül, akiknek média megjelenést is biztosítunk weboldalunkon.

Az Éptár az egyetlen olyan ismert magyar cég, amely ilyen széles spektrumú szolgáltatásokat biztosít építészeknek, mérnököknek, gyártóknak és kivitelezőknek egyaránt. Weboldalunk nagy segítség egyetemi hallgatóknak is, akik egyszerűen letölthetnek csomópontokat terveikhez, vagy azoknak az embereknek, akik építtetni szeretnének. Építészgalériánk közel 1300 épülettel várja a látogatókat, ahol felvehetik a kapcsolatot a tervezőkkel is.

Csapatunk főként programozókból és GDL fejlesztőkből áll. Programozóink Add-on fejlesztéssel foglalkoznak, míg GDL fejlesztőink ArchiCAD-és Revit specifikus objektumokat készítenek. Ezek a tárgyak gyártóspecifikus bútorok, nyílászárók vagy különböző épületelemek.

Irodánk jól megközelíthető helyen, szép környezetben helyezkedik el, barátságos munkatársakkal. Cégünk megbecsüli a jó munkaerőt, így biztosan jól fogod érezni magad nálunk.

Amennyiben további kérdéseid vannak a pozíciót vagy a céget illetően, keress minket bátran!